Klimatyzacja

S-clim tworzy skuteczne rozwiązania w zakresie klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy pełen wachlarz usług.

Jeżeli chcesz się cieszyć rześkim powietrzem latem i łatwym dopasowaniem temperatury zimą – instalacja klimatyzacji w domu będzie dobrym rozwiązaniem. Nawet, jeżeli wydaje Ci się, że nie masz wystarczająco dużo miejsca – skontaktuj się z nami. Mnogość rozwiązań sprawia, że to co było niemożliwe jeszcze kilka lat temu – teraz nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki wiedzy, którą posiadamy, jesteśmy w stanie wybrać rozwiązanie sprostające nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. 

Standardem w klimatyzacjach jest płynna regulacja temperatury, inteligentne rozwiązania z czujnikami ruchu i automatycznym regulowaniem nawiewu. To właśnie utrzymywanie temperatury na odpowiednim poziomie jest jednym z głównych czynników przemawiających za wyższością klimatyzacji nad np. standardowym ogrzewaniem domowym. Innym ważnym aspektem jest mnogość bakterii, wirusów i grzybów w naszym otoczeniu. W obecnym świecie jest coraz więcej alergenów, a zastosowanie w urządzeniu odpowiednich filtrów – „oczyszcza” powietrze w Twoim domu. 

Umów się na spotkanie, a nasz specjalista zadba o resztę. Do montażu klimatyzacji podchodzimy kompleksowo: od dobrania urządzenia odpowiedniego do parametrów pomieszczeń, przez instalację, szkolenie z obsługi, aż po serwis. Wybierając naszą ofertę, możesz oczekiwać profesjonalnego rozwiązania na długie lata w najlepszej cenie na rynku. 

Jesteśmy profesjonalistami!

Możesz nam zlecić

Dla mieszkań, domów i firm - wszędzie tam, gdzie potrzebne są wysokiej jakości rozwiązania - oferujemy swoją pomoc.

Usterka? Błąd systemu? Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby przywrócić komfort termiczny w Twoim otoczeniu.

Zadbaj o swoją klimatyzację korzystając z regularnych przeglądów - w ten sposób posłuży Ci ona na długie lata.

Nasze korzyści

Realizacja na Czas

Dotrzymujemy terminów, które wcześniej uzgadniamy z Tobą

Atrakcyjna Cena

Dobierzemy optymalne urządzenie do Twojego budżetu

Gwarancja Jakości

Wszystkie urządzenia i nasze usługi objęte są gwarancją.

Wiedza i Certyfikaty

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty - współpracujesz ze specjalistami